Agencja Pracy Tymczasowej KRX – Kraków

Jeżeli zależy Ci na zatrudnieniu w swojej firmie wykwalifikowanych pracowników, ale chciałbyś uniknąć czasochłonnej rekrutacji, możesz skorzystać z usług agencji pracy tymczasowej. Outsourcing czy leasing pracowniczy to coraz bardziej popularna metoda pozyskiwania kandydatów z doświadczeniem, przynosząca szereg korzyści. Specjaliści wyszukają pracowników dopasowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań, a Ty będziesz mógł cieszyć się rozwojem swojego przedsiębiorstwa oraz efektywną pracą.

Outsourcing pracowników - Kraków

Outsourcing pracowniczy w Krakowie, jak i całym kraju to rozwiązanie, które z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne. Polega ono na wydzieleniu ze struktury organizacyjnej firmy określonych czynności, funkcji oraz zadań, a następnie – przekazaniu ich do realizacji zewnętrznym podmiotom. Jako agencja pośrednictwa pracy działająca zajmujemy się rekrutacją, pozyskiwaniem nowych pracowników oraz obsługą kadrową. Nawiązując z Tobą współpracę, stajemy się automatycznie Twoim pełnomocnikiem obejmującym część obowiązków.

Główną korzyścią outsourcingu pracowniczego jest redukcja kosztów spowodowana brakiem konieczności zatrudniania pracowników do działu HR. Nie musisz samodzielnie prowadzić rekrutacji, dzięki czemu zyskujesz także cenny czas, który możesz poświęcić na rozwój firmy. Outsourcing sprawia, że organizacja pracy w Twoim przedsiębiorstwie znacznie się poprawia, a my zapewniamy Ci dostęp do zespołu profesjonalistów. Powierz nam część swoich zadań, aby móc skupić się na podstawowych działaniach swojej firmy!

Praca tymczasowa – Kraków i okolice

Praca tymczasowa w Krakowie to wyjątkowo elastyczna forma zatrudnienia, która wiąże się z wykonywaniem zleconych przez pracodawcę zadań nie dłużej, niż zostało to określone w ustawie. Zadania takie mają charakter okresowy, a ich wykonanie nie należy zwykle do obowiązków zatrudnionych już przez Ciebie pracowników. Prace tymczasowe wykonywane są zazwyczaj na podstawie umów cywilnoprawnych lub umów o pracę na czas określony. Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonają konkretne zlecenie lub nawiążą z Tobą współpracę na czas określony, to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy!

Decydując się na skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej, zyskasz dostęp do ekspertów gotowych do pracy, których możesz zatrudnić na krótki termin. Jako agencja pośrednictwa pracy zajmiemy się kwestiami umów, wynagrodzenia, urlopów oraz odpowiedzialności przed instytucjami pracy. Wyszukując idealnego kandydata do pracy tymczasowej w Krakowie i nie tylko, zawsze dopasowujemy go do indywidualnych potrzeb firmy!

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

Niezależnie od branży, coraz większa liczba firm postanawia skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy dotyczących zatrudniania pracowników z Ukrainy. Samodzielne wyszukiwanie i przeprowadzanie rekrutacji nie jest w tym przypadku takie proste – agencja działająca na terenie Krakowa przychodzi więc z pomocą. Zajmując się outsourcingiem i leasingiem pracowniczym pomagamy nie tylko w selekcji kandydatów czy ustaleniu warunków współpracy, ale również podpisujemy z przyszłym pracownikiem z Ukrainy stosowną umowę i koordynujemy pracę danej osoby już na etapie jej świadczenia na rzecz Twojej firmy.

Zatrudnienie pracowników z Ukrainy to wiele zalet – cenią sobie oni pracę w Polsce i posiadają do niej dużą motywację. Język ukraiński jest językiem słowiańskim, tak samo jak polski – to sprawia, że współpraca i wzajemna komunikacja w firmie nie sprawia większej trudności, wpływając na ogólną atmosferę. Warunki finansowe w Polsce są dla pracowników z Ukrainy bardzo korzystne – są one nawet dwukrotnie wyższe niż w ich kraju ojczystym. Mają oni przez to niższe oczekiwania finansowe – dzięki temu jako pracodawca możesz zmniejszyć koszty zatrudnienia, przy jednoczesnej satysfakcji pracowników.

Kompleksowy leasing pracowników z Ukrainy

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się za zatrudnienie pracowników z Ukrainy, z uwagi na ich zaangażowanie oraz motywację do wykonywanej pracy. Jeżeli jednak chcesz uniknąć wysokich kosztów lub obawiasz się kwestii prawnych dotyczących rekrutowania pracowników z zagranicy, leasing pracowników to rozwiązanie dla Ciebie. To nic innego, jak wypożyczenie pracownika firmie bądź klientowi posiadającemu działalność gospodarczą. Podobnie jak w przypadku pracy tymczasowej, leasing odbywa się na okres wykonania konkretnego zlecenia lub na czas określony.

Do nas jako agencji pracy tymczasowej należą obowiązki związane z wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem pracownika spoza Polski w Krakowie bądź gdziekolwiek indziej. Organizujemy także odpowiednie szkolenie dla potencjalnego kandydata, aby był on jak najlepiej przygotowany do pracy na konkretnym stanowisku. Ponadto, zajmujemy się legalizacją pracy oraz całego pobytu osoby z Ukrainy w Krakowie, wypłacamy także wynagrodzenie.

Decydując się na leasing pracowników, nie musisz podpisywać z kandydatem żadnych umów, nie jesteś również odpowiedzialny za kwestie prawne. Możesz więc w pełni skupić się na bieżących zadaniach i celach swojej firmy. Rozwiązanie to pozwoli Ci zaoszczędzić czas potrzebny na standardową rekrutację – po prostu wynajmujesz od nas pracownika na potrzebny okres – a także zredukować koszty. Jeżeli kandydat nie może pojawić się w pracy w danym dniu, agencja pracy tymczasowej zapewnia zastępstwo na jego miejsce. Leasing pracowników to wiele korzyści dla Twojej firmy działającej na krakowskim rynku!

Jak ułatwić sobie rekrutację pracowników w Krakowie?

Proces rekrutacji i znalezienie odpowiedniego pracownika wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem. Warto powierzyć je podmiotom zewnętrznym, takim jak agencje pośrednictwa pracy. Specjaliści działający w Krakowie znajdą wykwalifikowanych pracowników, którzy spełnią wszelkie wymagania Twoje i Twojej firmy, a Ty zaoszczędzisz zarówno finanse, jak również cenny czas, który przeznaczyłbyś na rekrutację trwającą wiele tygodni.

Jak działa proces rekrutacji z KRX Outsourcing w Krakowie?

W celu dopasowania kandydatów do potrzeb firmy spotkamy się z Tobą i na podstawie rozmowy ustalimy treść ogłoszeń. Następnie rozpoczniemy proces rekrutacji, publikując ogłoszenie w odpowiednich serwisach. Na podstawie zgłoszeń skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a po wstępnych rozmowach stworzymy listę osób, które spotkają się z Tobą w firmie na umówionym przez nas spotkaniu. Całość naszych działań na podstawie Twoich wytycznych podsumowana zostanie w raporcie, a my pozostaniemy w kontakcie z potencjalnymi pracownikami na każdym etapie rekrutacji.

Doradztwo personalne Kraków

Doradztwo personalne jest podstawą działań w zakresie HR – to dynamiczny proces, który pozwala dobrać odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska. Jako agencja pracy tymczasowej pomagamy nie tylko w pozyskaniu dobrego, wykwalifikowanego pracownika, ale również w jego zatrzymaniu oraz organizacji szkoleń, zgodnie z branżą i rynkiem, na którym funkcjonuje Twoja firma. Możemy zagwarantować rzeczową pomoc podczas określania profilu pracownika, a także indywidualne i lojalne podejście, rzetelność oraz wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji. Na bieżąco monitorujemy sytuację na rynku pracy, aby móc jak najlepiej dobrać odpowiedniego kandydata do Twojego przedsiębiorstwa.

Dzięki doradztwu personalnemu i nowym pracownikom efektywność działań w Twojej firmie z Krakowa może ulec znacznemu wzrostowi. Każda agencja pośrednictwa pracy dysponuje bazą kandydatów, a osoba zajmująca się rekrutacją, zna nie tylko sektor HR, ale i branżę obsługiwanego klienta. Gwarantuje to profesjonalizm, wysoki standard współpracy oraz staranne wykonanie zlecenia. Nasi specjaliści w Krakowie posiadają dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu doradztwa personalnego, co przekłada się na działania oraz ich efekty.

Zatrudnianie pracowników spoza Europy

Decydując się na usługi świadczone przez agencję pośrednictwa pracy KRX Outsourcing, możesz uzupełnić deficyt doświadczonych pracowników w swojej firmie dzięki zatrudnianiu osób spoza Europy. Cudzoziemcy pochodzący m.in. z Indii, Wietnamu czy Indonezji sami coraz częściej postanawiają poszukać zatrudnienia w Polsce. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż rekrutacja obcokrajowców jest trudniejsza niż poszukiwanie kandydata mówiącego rodzimym językiem. Jesteśmy po to, abyś nie musiał przeprowadzać jej na własną rękę – w ramach outsourcing znajdziemy dla Ciebie wykwalifikowanego pracownika, który przyczyni się do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Jeżeli siedziba Twojego przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie, pomożemy wyszukać osobę zgodną z oczekiwaniami. Co więcej, zalegalizujemy pobyt cudzoziemca i znajdziemy dla niego zakwaterowanie. Zorganizujemy także badania lekarskie oraz potrzebne kursy i wdrożymy go do pracy na konkretnym stanowisku. W ramach outsourcingu czy leasingu zapewniamy również stałe monitorowanie wykonywanej pracy, aby była ona maksymalnie efektywna.

Legalizacja pobytu obcokrajowca

Jeśli decydujesz się na współpracę z nami, możesz liczyć na załatwienie wszelkich formalności. Zasada ta dotyczy nie tylko działań z zakresu outsourcingu, leasingu, ale i rekrutacji czy legalizacji pobytu obcokrajowca gotowego do podjęcia pracy w Krakowie. Wiemy doskonale, że niezbędnych formalności oraz spełnienie konkretnych warunków to konieczność. Agencje pracy tymczasowej posiadają duże doświadczenie w kwestii legalizacji pobytu cudzoziemców. Udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji i pomożemy przejść przez procedurę legalizacyjną z pozytywnym skutkiem.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z Krakowa, z pomocą agencji pośrednictwa pracy szybko i bezproblemowo zatrudnisz kompetentny personel z zagranicy, który dopełni Twój zespół – nawet jeżeli dany pracownik nie posługuje się językiem polskim.

Skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej to szansa na rozwój firmy, oszczędność i poszerzenie zespołu o wykwalifikowanych pracowników. Rynek pracy w Krakowie jest specjalnością firmy KRX Outsourcing – skontaktuj się z profesjonalistami i przyczyń się do wzrostu swojego przedsiębiorstwa. Outsourcing i leasing pracowników nie ma przed nami tajemnic. Stawiamy na uczciwość, rzetelne podejście do tematu zatrudniania osób z Ukrainy i spoza Europy oraz zadowolenie klientów. Kraków i okolice – zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego