Wielu pracodawców zadaje sobie pytanie:
Czy warto współpracować z Agencją pracy Tymczasowej?

To dobrze postawione pytanie szczególnie w związku z problemem w rekrutacji odpowiedniej ilości pracowników w ostatnim czasie. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych korzyści płynące ze współpracy z KRX Outsourcing.

Redukcja kosztów:

Dzięki korzystaniu z elastycznych form zatrudnienia, Nasi kontrahenci osiągają wymierne oszczędności w ramach działalności gospodarczej. Współpraca z KRX Outsourcing to solidna inwestycja w firmę która bardzo szybko się zwraca. Z naszych analiz wynika, że większości przedsiębiorców którzy z współpracują z KRX udało się zredukować koszty zatrudnienia od 15 do nawet 30%. Dodatkowo nie ponosili oni kosztów rekrutacji i selekcji personelu we własnych przedsiębiorstwach, a za wykonaną usługę zakończoną sukcesem uzyskali Fakturę VAT.
Koszt usługi rekrutacji pracowników, outsourcingu procesów lub leasingu pracowników, można zaliczyć do kosztów prowadzenie działalności.

Oszczędność Czasu:

Dzięki gigantycznemu doświadczeniu osób zatrudnionych w KRX Ousourcing zyskaliśmy dużą przewagą w jakościową nad konkurencyjnymi firmami w swojej branży. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pomaga Klientom realizować wyznaczone cele w zakresie HR oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nie bagatelne znaczenie ma również fakt że, przy stałej współpracy jesteśmy w stanie dostarczyć do kilkudziesięciu pracowników nawet do 72 h od złożenia zlecenia. Nasze działania pozwalają odciążyć dział personalny w firmie, dzięki czemu może on sprawniej wykonać powierzone zadania. Czas który do tej pory był poświęcany na rekrutacje można wykorzystać efektywniej, na rozwijanie biznesu i usprawnianie procesów w firmie.

Elastyczność:

Dzięki sprawdzonym metodą wypracowanym i sprawdzonym na przestrzeni lat naszej działalności, nasz klient ma możliwość precyzyjnego planowania swojej działalności operacyjnej oraz kosztowej. To pracodawca użytkownik decyduje jak długo współpracują z pracownikiem, a jeżeli z jakichś przyczyn współpraca się nie układa, Agencja Zatrudnienia KRX Outsourcing proponuje możliwość natychmiastowej wymiany pracownika. Współpracując z Agencją Pracy KRX Outsourcing, dynamiczne, czasowe zwiększenie stanu zatrudnienia to czysta przyjemność. Realizujesz dodatkowe zlecenia, zarabiasz, a my zajmujemy się outsourcingiem pracowników. Pracownicy tymczasowi są związani umową z Agencją pracy przez co twoja firma nie musi podpisywać i rozwiązywać umowy, wiązać się z pracownikiem na stałe i zajmować się wypowiedzeniem umowy w okresie zmniejszonego zapotrzebowania na pracę.

Gwarancja pracowników o sprawdzonych kwalifikacjach:
W KRX Outsourcing dobór pracowników przez ekspertów do spraw rekrutacji jest oparty o testy kompetencji. Dzięki temu mają Państwo gwarancje, że zostaną zatrudnieni najlepsi, sprawdzeni kandydaci na wskazane stanowisko. Dodatkowo warto zauważyć, że system pracy tymczasowej często wykorzystywany jest jako forma rekrutacji pracowników na stałe. Pracodawca ma możliwość poznać kompetencje pracownika zanim zatrudni go na stałe. Pracownik ma możliwość pokazania swoich umiejętności, sumienności i właściwego podejścia do wykonywanych zadań w praktyce.
Ograniczenie Formalności:
Po wykonaniu określonych zadań przez personel czasowy dostają Państwo zbiorczą fakturę VAT. (Kwota na fakturze będzie zależna od liczby godzin przepracowanych przez pracownika oraz ustalonej wcześniej stawki.)
– Prosta kalkulacja kosztów pracy na podstawie iloczynu stawki godzinowej
– Twoja firma przestaje zajmować się kwestiami takimi kwestiami jak:
– Umowy z pracownikiem,
– Ubezpieczenia,
– Wystawianie PIT,
– Listy obecności,
– Wypłaty,
– Badania lekarskie,
– Szkolenia BHP,
– Wypłata wynagrodzenia dla zatrudnionych do 10-ego dnia miesiąca po przepracowanym miesiącu
Podsumowując:
Jeżeli Interesuje Cię:
1. Leasing Pracowników,
2. Rekrutacja Pracowników
3. Outsourcing Procesów Biznesowych,
4. Usługi HR,
5. Praca tymczasowa,
6. Try & Hire,
7. Rekrutacje masowe
Jesteś w odpowiednim miejscu.
Zapraszamy na spotkanie do Naszej siedziby we Wrocławiu, ale musimy zaznaczyć, że działamy na terenie całego kraju, oraz Unii europejskiej. Po szczegółowe informacje zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego